Opcje przeglądania

Artykuły jednorazowe

Stosowanie artykułów jednorazowych oraz przeprowadzanie procesów dezynfekcji i sterylizacji jest niezwykle ważne  w gabinetach kosmetycznych oraz w studiach tatuażu. Odpowiednie artykuły jednorazowe oraz preparaty pozwalają zachować bezpieczeństwo i eliminują ryzyko zakażeń oraz przenoszenia drobnoustrojów i mikroorganizmów. 

Powierzchnie użytkowe w salonach i studiach tatuażu zawsze powinny być czyste i dokładnie zdezynfekowane środkami do dezynfekcji Aerodesin 2000, następnie zabezpieczone artykułami jednorazowymi, takimi jak podkłady jednorazowe, serwety czy prześcieradła kosmetyczne. W ofercie Beauty Fabric znajdują się artykuły jednorazowe w różnych rozmiarach i kolorach. Do wyboru artykuły na rolce i składane. Dostępne są również serwety oraz prześcieradła jednorazowe w kolorze czarnym przeznaczone do użytku w studiu  tatuażu.

Każdy zabieg przeprowadzany bezpośrednio z klientem niesie ze sobą ryzyko, które powinno zostać całkowicie wyeliminowane zarówno w relacji klient-pracownik, jak i klient-klient. Zabiegi przeprowadzane w gabinecie kosmetycznym oraz w studiu tatuażu naruszają ciągłość tkanek, do zakażeń może dojść w przypadku używania narzędzi i sprzętu wielokrotnego użytku, dlatego niezwykle ważna jest dezynfekcja oraz sterylizacja. Prawidłowo przeprowadzone procesy dają gwarancję bezpieczeństwa i eliminują zagrożenie. Przed wykonaniem zabiegu oraz bezpośrednio po należy zdezynfekować dłonie odpowiednimi preparatami antyseptycznymi takimi jak: AHD 1000 lub Aniosgel 85, a następnie zabieg przeprowadzać w jednorazowych rękawiczkach kosmetycznych. W przypadku niektórych zabiegów będzie konieczne użycie jednorazowych maseczek kosmetycznych.

Przedmioty wielokrotnego użytku narzędzia i akcesoria należy dezynfekować w tym przypadku polecamy środek do dezynfekcji Aniosyme DD1, a następnie poddawać procesowi sterylizacji. Czyste i jałowe narzędzia zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przez zakażeniem. W ofercie Beauty Fabric dostępne są akcesoria do sterylizacji oraz płyny do dezynfekcji skóry i powierzchni użytkowych.

Przestrzeganie przepisów BHP, używanie artykułów jednorazowych oraz poprawnie wykonane procesy dezynfekcji i sterylizacji dają gwarancję przeprowadzenia bezpiecznego zabiegu w każdym salonie kosmetycznym oraz studiu tatuażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl